sobota, 22 lutego 2020 Katedry św. Piotra, Apostoła

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Brata Alberta w Łukowie

Ogłoszenia parafialne


CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2. LUTY 2020

CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                    2. LUTY 2020

 

Dziś I miesiąca. Kółka Różańcowe zmieniają tajemnice.

  • Po sumie adoracja miesięczna.
  • XI Diecezjalna Pielgrzymka Amazonek do Matki Bożej Kodeńskiej.
  • Wspólnota Jan Chrzciciel serdecznie zaprasza na spotkanie uwielbieniowe z modlitwą za chorych które odbędzie się dzisiaj o godz. 17 w Sali nad Księgarnią Jana Chrzciciela, ul. Dmocha 8/2.

 

We wtorek rozbieramy choinki i szopkę. Serdecznie prosimy kilku mężczyzn o pomoc od godz. 9.oo.

 

W czwartek I miesiąca po Mszy św. o godz. 18.oo wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja do godz. 20.oo. Zaprasza wspólnota Krwi Chrystusa.

W piątek I miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 16.3o i 18.oo. Spowiedź od godz. 16.oo.

W sobotę zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 18.oo i spotkanie formacyjne.

W następną niedzielę  zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na mszę św. o godz. 10.3o. Podczas Mszy św. poświęcenie książeczki a po Mszy św. spotkanie w kościele.

Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej oraz Diecezjalny Duszpasterz Służby Zdrowia, zapraszają kobiety zmagające się z nowotworową chorobą piersi oraz ich Rodziny na XI Diecezjalną Pielgrzymkę Amazonek do Kodnia.  Pielgrzymka rozpocznie się w następną niedzielę 9 lutego br. o godz. 10.00. W ramach spotkania m.in. modlitwa różańcowa, Msza św. oraz spotkanie z psychologiem nt. „Jak poskładać życie po diagnozie?”.

 

Chrzest 12 kwietnia w I dzień Wielkanocy o godz. 12.oo.

Katechezy w sobotę o godz. 16.oo.  I i II – 7 marca i

III i IV – 14 marca br.

I Komunia św. 10 maja 2020r.

Rocznica Komunii św. 17 maja 2020r.

Katechezy Przedmałżeńskie w parafii Podwyższenia Krzyża św. w soboty o godz. 18.3o. w budynku poklasztornym.

Kolęda dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim z którymi spotkaliśmy się w czasie tegorocznej kolędy za serdeczne przyjęcie, życzliwość i ofiarność oraz za pomoc w kolędzie. „Bóg zapłać”.

Serdeczna podziękowania składamy księdzu Leszkowi za pomoc w ostatnich dniach kolędy. „ Bóg zapłać”.Ofiary z kolędy zostaną przeznaczone na witraże .

W związku z beatyfikacją Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego Pragniemy powołać nowe Kółko Różańcowe Mężczyzn im. Księdza Prymasa Tysiąclecia. Chętnych Panów prosimy o zgłoszenia w zakrystii. Potrzeba przynajmniej 20 mężczyzn.

 

Do nabycia kolejny numer „Echa Katolickiego” . Zachęcamy do lektury.