piątek, 20 października 2017 Wspomnienie Św. Jana Kantego, prezbitera

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Brata Alberta w Łukowie

Wyniki Międzyszkolnych Konkursów pt. ""Święty Brat Albert uczy nas ..." zorganizowanych z okazji 25 - lecia Parafii św. Brata Alberta w Łukowie

 


Wyniki Konkursu Literackiego

Szkoły Podstawowe - klasy II – III:

  1. Paweł Bącik kl. II e - SP 4
    Dominika Świerczewska - kl. III g - SP 1
    Oliwia Kachniarz kl. III g – SP 1
  2. Kacper Pogonowski kl. II g – SP 1
    Kacper Domański  kl. II b – SP 1
  3. Bartłomiej Leszkowicz  kl. II e – SP 4

Wyróżnienie:

  • Amelia Kowalczyk  kl. II b – SP 1

 

Szkoły Podstawowe - klasy IV – VI:

  1. Gabriela Ostojska kl. V d - SP 5
  2. Laura Dadasiewicz kl. IV f - SP 1
  3. Karolina Jasińska kl. IV f - SP 1
    Julia Orzeł kl. VI d - SP 1

Wyróżnienia:

  • Martyna Kisiel kl. VI e - SP 1
  • Martyna Marchwicka kl. VI b - SP 4

 

Gimnazjum:

  1. Paweł Mróz kl. II a - Gim 3
    Jakub Celiński kl. III a- Gim 3
  2. Weronika Konieczna kl. II b – Gim 3 
  3. Małgorzata Walo kl. I d - Gim 2

 


Wyniki Konkursu Plastycznego:

Przedszkola:

  1. Wiktoria Celińska – Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek
  2. Dawid Weremczuk – Miejskie Przedszkole Nr 6
    Pola Stolarczyk - Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek
  3. Łucja Stolarczyk - Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Magnuszewska kl. 0 c - SP 1
  • Zuzanna Paciorek kl. 0 c - SP 1

 

Szkoły Podstawowe - klasy I – III:

  1. Wiktoria Grabowska kl. III g - SP 1
    Aleksandra Wielgosz kl. I a -SP 5
  2. Julia Żurawska kl. III g - SP 1
    Alicja Wielgosz kl. III e - SP 5
  3. Lena Gosek kl. III c– SP 4
    Antonina Opolska kl. I a – SP 1

Wyróżnienia:

  • Jakub Krasuski  kl. I b – SP 1
  • Adam Paluch kl. I a – SP 1
  • Weronika Jastrzębska  kl. I b – SP 1
  • Markus Cernea  kl. I a – SP 1
  • Ola Wesołowska kl. II a – Sp 1
  • Paulina Malon kl. II g – SP 1
  • Aleksandra Kobojek kl. III g SP 1
  • Karolina Ziemkowska kl. III g – SP 1
  • Kinga Milcarz kl. I a SP 1

 

Klasy IV – VI

  1. Mateusz Wysokiński kl. IV f - SP 1
    Julia Semczuk kl. V d - SP 5
    Rafał Banach kl. V a - SP 1
  2. Natalia Jaworska kl. V e - SP 5
    Karolina Grzywaczewska kl. VI b - SP 4
  3. Aleksandra Ciołek kl. VI e - SP 1
    Oliwia Kachniarz kl. VI e - SP 1
    Natalia Mościcka kl. VI b - SP 5 

Wyróżnienia:

  • Weronika Owczarska kl. VI c - SP 4
  • Bartosz Makowski kl. VI a - SP 4
  • Martyna Chodzińska kl. V c - SP 4
  • Julia Orzeł kl. V e - SP 5
  • Julia Orzeł kl. Kl. VI d - SP 1

 

Gimnazja

  1. Anita Pieńkus kl. I b - Gim 1
  2. Weronika Goławska kl. I c - Gim 3
  3. Natalia Dobrowolska kl. II d - Gim 3

Wyróżnienia:

  • Kamila Ciołek  kl. III c - Gim 3

 

5. Dorośli:

  1. Maria Świder – Zespół Szkół nr 3 w Łukowie
  2. Beata Wysokińska, Parafia Św. Brata Alberta
    Ernest Rak,  Piotr Rajewski. Piotr Wierzbicki – DPS w Łukowie
  3. Piotr Łozicki i Paweł Wierzbicki - DPS
    Paweł Hajduk, Paweł Wierzbicki, Cezary Szatkowski – DPS

 


Wyniki Konkursu Wiedzy:

Klasy II - III

  1. Aleksandra Kaźmierczak kl. II d - SP 4
  2. Maciej Niebrzegowski kl. III a  - SP 4
    Bartłomiej Boreczek kl. II e -  SP 4
  3. Adam Hajduczyński kl. II g - SP1

 

Klasy IV - VI

  1. Wojciech Cichosz kl. VI a - SP 4
  2. Maja Celińska  kl. VI f -  SP 1
  3. Patrycja Sadło kl. VI a - SP 4

 

Gimnazja

  1. Aleksandra Bartnikiewicz z Gimnazjum nr 3
  2. Natalia Jagodzińska z Gimnazjum nr 2
    Wiktoria Zawadzka z Gimnazjum nr 3
  3. Weronika Konieczna z Gimnazjum nr 3

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Mirosław Celiński kl. 3 th - ZS Nr 2
  2. Dawid Chmielewski kl. 2 th - ZS Nr 1
  3. Monika Abramczyk kl. 2 th – ZS Nr 2
    Katarzyna Trendak kl. 2 th – ZS Nr 2

 

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się na Jubileuszowym Festynie w Parafii św. Brata Alberta, o godz. 16,20 w niedzielę 18 czerwca 2017r. Serdecznie zapraszamy!!!

Konkursy odbywały się pod Patronatem: